Služby

 

Projekční činnost

Nabízíme kompletní projekty na klíč včetně autorského dozoru a součinnosti při realizaci a uvádění stavby do provozu.

 

Tvorba WWW prezentací a internetových obchodů

Pomůžeme Vám v každé fázi tvorby webové prezentace, tak aby Vaše WWW prezetnace byla jednoduchá na použití, měla dobře vypadající grafiku, byla snadno nalezitelná ve vyhledávačích (Google, Seznam atd.) a hlavně obsahovala všechny Vaše požadavky a definované cíle prezentace.
Internetové obchody jsou dnes již běžnou součásní podpory prodeje. Připravíme pro Vás internetový obchod přesně na míru Vašim požadavkům, a to od jednoduchého katalogu po plnohodnotný eshop s pokročilými funkcemi administrace. Díky tomu, že sami provozujeme řadu internetových obchodů vytvoří pro vás internetový obchod odborníci s odpovídající informatickou kvalifikací a zkušenostmi.

 

SEO a SEM

Je Váš web k nalezení ve vyhledávačích? Pokud ano, tak podaří se potenciálním zákazníkům z výsledků vyhledávání vybrat právě Váš web? Pomůžeme Vám zanalyzovat současný stav Vašeho webu a upravit jej tak, aby se ve vyhledávačích umísťoval na předních pozicích.


Zabezpečení podnikových sítí

Zabezpečení sítě před neoprávněným průnikem a dohled nad bezpečností serveru a sítě. Výběr softwaru pro provádění antivirové kontroly na serveru i pracovních stanicích, v případě napadení virem provádíme i potenciální obnovu dat. V síťovém provozu a využití systémových prostředků zajišťujeme vedení a evidenci uživatelů a dokumentaci jejich vlastností jako jsou uživatelská jména a hesla. V případě náhlého výpadku důležité součásti výpočetního systému zajišťujeme službu havarijních zásahů.


Správa sítí

Správa sítí a síťových prvků je v dnešním světě heterogeních systémů disciplína stále složitější a komplexnější. Když k ní přidáte systémovou bezpečnost z pohledu vnějšího i vnitřního může jít i o velmi nesnadno řešitelný soubor problémů.
Nicméně naši specialisté Vám pomohou najít správné cesty a ušetří Vám mnoho slepých uliček - nákladů.


Kamerové a dohledové systémy

Zabýváme se instalací a správou kamerových a dohledových  systémů, a to jak venkovní tak i vnitřních.


Webhosting

Servery, na kterých nabízíme webhostingové služby, jsou vybaveny vším, co je pro chod internetových aplikací potřebné.
Toto nastavení vyhovuje jak nenáročným, tak i náročnějším webovým aplikacím. Některé nadstandardní služby, jako například SSL či přístup ke statistikám www serveru nabízíme našim klientům jako standardní službu.
V rámci webhostingových služeb zajišťujeme registraci doménových jmen a jejich udržování.


Zabezpečení, monitoring a kontrola přístupu na internet

Internet je velmi přínosným nástrojem, který změnil styl naší práce. Pro firmy však s sebou bohužel přináší také řadu rizik. Nedostatečné monitorování využití internetu může vést až ke ztrátě produktivity a může se ukázat jako bezpečnostní hrozba pro vaše podnikání. Zatímco úplné odpojení firmy od internetu není zcela účelné řešení, software pro monitorování využití internetu vám může pomoci se zvýšením produktivity a snížením rizika výskytu bezpečnostních incidentů, jejichž dopad bývá často velmi drahý.