Poskytovatelé bezpečnostního softwaru pro spotřebitele

 

Instalace a aktualizace bezpečnostního softwaru pomáhá chránit váš počítač před viry a jinými hrozbami. 

 

Hackeři a podvodníci se vás někdy snaží oklamat pomocí falešných antivirových programů, které do vašeho počítače nainstalují viry nebo škodlivý software. Následující společnosti nabízejí ověřený bezpečnostní software určený pro spotřebitele, který je kompatibilní s Windows. Když kliknete na název společnosti, můžete si prohlédnout, jaký produkt kompatibilní s Windows tato společnost nabízí. Pokud chcete získat firemní bezpečnostní software, který je kompatibilní s Windows, obraťte se na svého preferovaného dodavatele řešení pro zabezpečení.

Antivirové programy distribuuje celá řada společností, včetně těch uvedených na této stránce. Než si stáhnete a nainstalujete antivirový program nebo jiné produkty, měli byste pečlivě ověřit, z jakého zdroje pocházejí.

Důležité: Než si nainstalujete antivirový software, zkontrolujte, jestli už na svém počítači nějaký antivirový produkt nemáte. Pokud ano, odeberte produkt, které už nechcete, a teprve potom si nainstalujete nový produkt. Pokud byste na počítač nainstalovali dva různé antivirové produkty současně, mohlo by to způsobit problémy.